Afgelopen weekend eindelijk weer een “boot weekendje” gehad.
Zaterdag morgen zijn we vertrokken vanuit Ridderkerk, om om 11:16 bij Alblasserdam te zijn.
Deze brug ging op tijd draaien. In Dordrecht moesten we even bij de spoorbrug wachten, maar dat was niet erg want ik heb die tijd gebruikt om de 2 net gelakte deuren te plaatsen (voorpuntdeur en toiletdeur)
Niek heeft onderweg alles ingeruimd wat we die avond daarvoor allemaal aan boord hebben gebracht.
Het is ook dan ineens echt af en gezellig!
Einde van de middag waren we in Willemstad waar we hadden afgesproken met Jos en Anneke en natuurlijk Tjeerd !
Zij hebben ook een nieuwe boot (Bavaria 37/2). We hebben uiteraard alles even goed bekeken en gekeurd (Ja fam Lathouwers, hij is goedgekeurd)… alleen jammer van de toilet en kachel
Hele avond lekker in de kuip gezeten en toen bed in (eerste nachtje).. WAT WAS HET KOUD!
Volgende morgen lekker een lekker ontbijtje gehad, want er moest nog een stukje gevaren worden.
Helaas was er totaal geen wind, dus moesten we toch met het ijzeren zeil.
Isa heeft ook nog een stuk gestuurd.
In hellevoetsluis aangekomen moest het zeil dan toch nog omhoog om het allemaal te showen.
Firma Hagoortsails onze complimenten, het staat als een huis !
Uiteraard komen er nog zeilfoto’s aan als het beetje wind is.
Ook is de boot bij ons door de keuring gegaan, en goed gekeurd (ik zal commentaar direct verwijderen
)
Toen de visite weg ging is Isa aan de schoonmaak gegaan.. want wat kan die Blomsma een rommel maken.









Eindelijk op zijn plekje
Hartelijk gefeliciteerd
Na gedane arbeid is het goed rusten
Wat wordt het eerste zeiltochtje?
Die ouwe
Hallo,
Prachtig om eens een jeanneau sun shine helemaal compleet en volledig opgeknapt te zien. Wat is ie mooi geworden zeg!!!
Wij hebben in oktober 2006 ook een sun shine gekocht. Een 38. Boot ligt nu helaas bij een jachtwerf in Dinteloord waar die grondig onderhanden wordt genomen. Het watersportweer kriebelt, zeker nu we die van jullie zo compleet af hebben gezien. Dan ga je toch denken, zo wordt die van ons ook. Hopelijk kunnen we in juli er voor het eerst mee gaan varen.
Graag zouden we in contact komen met jullie om ervaringen over deze boot uit te wisselen.
Ronald en Jacqueline