Wij wensen jullie allemaal de beste wensen toe voor het jaar 2009. Voor ons een bijzonder jaar want wij gaan na 8 jaar samen zijn toch het huwelijksbootje betreden! JAJA. Dat gaat gebeuren op 19 Juni 2009 (te Hellevoetsluis) dus helaas dames.. ben dan niet meer beschikbaar :P
Wel heb ik ter compensatie een andere auto aangeschaft (Mazda CX 7). Deze ga ik vandaag ophalen (2 Januari)  zodat ze dan in iedergeval nog wel een beetje naar mij kijken ;-)
Kerstkado:
De Kerst van 2008 heeft zich ook nog wat leuke dingetjes gebracht welke aan boord gebracht moeten worden.

Kaartplotter van Cobra en een inbouw Marifoon van M-Tech

A.s weekend hoop ik weer wat te kunnen doen aan boord zodat alles aan boord opgeruimd kan worden (want werken zonder rommel te maken kan ik niet)
Mijn broertje komt dan alleen nog wat gaatjes maken voor inbouw app. (want wil het natuurlijk niet verzieken) en dan kan het paneel gelakt worden.
Plafonnetje erin maken moet ook nog.. en dan de schanieren van de navigatietafel.

En dan ! op naar de volgende klus…..maar welke….. (stuurwiel?)

Forum:
Ook heb ik in de vrije dagen tussen de eerste en tweede kerstdag een Forum opgezet.
Want ik vind dat Jeanneau zelf ook een nederlands forum zou moeten hebben.
Nu heeft de Jeanneauclub zelf wel een forum, echter zit die achter een betaalde registratie (helaas)
Het nieuwe forum heeft uiteraard nog wat back-links nodig welke ik nog gaat regelen op diverse sites (zoals linkpagina’s e.d.)
Forum is te vinden op www.jeanneauforum.nl
(meld je altijd even aan, zodat er bezoekers zijn) ;-)

3 Responses to “Om te vertellen.”

  1. Willem says:

    Hoi,

    Wij wensen jullie natuurlijk ook een goed en gezond 2009 en feliciteren je alvast met het aanstaande huwelijk. Als de dames alleen maar kijken wanneer er een Mazda voorbij komt dan vinden ze dat natuurlijk een leuke auto !!! ;)
    En dan maar weer instrumenten inbouwen. Een kaartplotter is een geweldig apparaat en marifoon moet je gewoon hebben. (IS ESSENTIEEL)
    Succes met je nieuwe forum. Het onze is zo’n beetje overleden ?

    Willem

  2. marcel says:

    He Roland
    Het is inmiddels 1 februari en ik zie nog geen updates op je blog.
    Niets meer gedaan of nog geen verdere vorderingen?
    Groeten Marcel

  3. roland says:

    Hoi,

    Ja heb uiteraard wel wat gedaan aan boord (vorige week)
    maar nog niet zo dat het schrijfbaar is ;-)

    Ook afgelopen week iedereen hier thuis ziek thuis gezeten… dus dit weekend even lekker thuis gebleven.

    Grtz Ro

Leave a Reply